Referent/ka Odboru kancelář starosty a vnějších vztahů MěÚ Tišnov (pracovník/ce krizového řízení, tiskový/vá mluvčí)

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Tišnov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

24100 - 37170 Kč za měsíc

Homeoffice:

Ano

Firma:

Město Tišnov

Požadavky

Požadavky: • VŠ vzdělání, • znalost problematiky krizového řízení nebo bezpečnostní problematiky výhodou, • znalost zákonů ve veřejné správě vítána (zákon č. 128/2000 Sb., o obcích; zákon č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů, zákon č. 241/2000 Sb., o hospodářských opatřeních pro krizové stavy a o změně některých souvisejících zákonů; vše ve znění pozdějších předpisů), • velmi dobrá znalost práce s PC, praktická znalost sociálních sítí, • výborná znalost českého jazyka, • velmi dobré argumentační a prezentační schopnosti, • zkušenosti z oblasti PR a mediální komunikace vítány, • řidičský průkaz sk. „B“ – aktivní řidič, • morální bezúhonnost, • komunikativnost, samostatnost, schopnost jednat s lidmi, loajálnost a časová flexibilita, • zkouška odborné způsobilosti nutná do 18 měsíců od nástupu. Předpoklady: Úředníkem se může stát státní občan ČR (popř. cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR), od 18 let věku, způsobilý k právním úkonům, bezúhonný, ovládající jednací jazyk a splňující další předpoklady pro výkon správních činností stanovených zvláštním právním předpisem.

Náplň práce

• Výkon státní správy v oblasti hospodářských opatření pro krizové stavy, • výkon činností v oblasti krizového řízení, • zajištění chodu Bezpečnostní rady ORP Tišnov a Krizového štábu ORP Tišnov, • výkon publicistické činnosti, včetně případných elektronických verzí a internetových prezentací, • komunikace s médii a prezentace města navenek (web, facebook, Tišnovské noviny, Tišnovská televize, mobilní rozhlas) a další.

Nabízíme

Nástup dle dohody. Platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 10-11. Po zapracování osobní příplatek. Mezi zaměstnanecké benefity patří: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek při životních a pracovních jubileích, 4 dny placeného indispozičního volna a program Benefit plus. ZÁJEMCI SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO 27.05.2024 - písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 01 TIŠNOV - nebo písemně na podatelnu MěÚ Tišnov do 27.05.2024 – do 17:00 hod. a to v zalepené obálce s textem: „VŘ – Referent/ka OKSVV - NEOTVÍRAT“ - v přihlášce uveďte mimo jiné: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo OP, datum, podpis a telefonní spojení - k přihlášce připojte strukturovaný životopis, motivační dopis, prohlášení o bezúhonnosti, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání - před uzavřením pracovní smlouvy doloží vybraný uchazeč originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce a originál dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo. Informace o náležitostech zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.tisnov.cz v sekci Městský úřad/ Ochrana os. údajů (GDPR). Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Kontaktní osoba:
Kristina Ormston
Tel: +420549439715